Kurzy a semináře

KURZ první pomoci pro (budoucí) maminky a tatínky

Neděle 3. března 2024 od 9:30 do 13:30
MOOD Holešovice

Cílem kurzu je, aby absolventi získali praktickou schopnost pomoci (nejen) svým dětem. Pokud už se dostanete do krizové situace, pomoc pro vás bude snazší. Budete vědět, jak reagovat a které situace jsou ty opravdu kritické. Veškeré znalosti si vyzkoušíte v simulovaných situacích na figurínách.

Seminář hormonální jógy

Sobota 9. 3. 2024 od 10:00 do 18:45
MOOD Karlín

Hormonální jóga je vědecky podložená a do detailu promyšlená sestava jednoduchých cviků, která přirozeně vyrovnává hladiny ženských hormonů. Pomáhá rychle odstranit symptomy spojené s menopauzou, PMS, při potížích s otěhotněním, upravuje funkci štítné žlázy. Detoxikuje organismus, vylepší tvar postavy, posiluje imunitu a eliminuje stres. Napomáhá celkovému omlazení těla i mysli. Rezervace probíhá přímo přes webové stránky lektorky Jitky Janešové.

Seminář obličejové jógy

Neděle 10. 3. 2024 od 10:00 do 13:30
MOOD Karlín

Během praktického semináře se naučíte, jak si udržet mladistvý vzhled obličeje i bez skalpelu a botoxu, Procvičíte si techniku a dostanete individuální plán cvičení, včetně pomůcek, se kterými budete každý den cvičit. Rezervace probíhá přímo přes webové stránky lektorky Jitky Janešové.