Ceník

První lekce

100 Kč

Pro ty, co přijdou poprvé

Jednotlivá lekce

200 Kč

Pro ty, co přijdou jednou začas

Zvýhodněný

kredit

Pro ty, co chodí pravidelně

V MOODu je možné využít karty Multisport. Přesné podmínky jejich využití najdete na stránce Karty Multisport.

Přijímáme kartu Sodexo FlexiPass Card, kterou lze využít na nákup jednotlivých lekcí nebo nezvýhodněného kreditu (přičteme vám tolik kreditu, kolik si zaplatíte). Dále můžete využít program Benefit Plus nebo Edenred (pouze platba přes fakturu).
Nepřijímáme benefitní papírové poukázky.

Jak fungují kredity

Tolik dáte peněz Tolik dostanete kreditů
1 000 Kč 1 100
2 000 Kč 2 300
3 000 Kč 3 500

Na lekce v MOODu můžete chodit jednorázově, nebo si pořídit kredit. Na svůj účet si na recepci nebo online v rezervačním systému nahrajete částku podle tabulky výše, ke které vám přičteme příslušný bonus. Kredit je platný půl roku. Pokud si ho v tomto období znovu dobijete (minimálně 1.000 Kč), prodlouží se jeho platnost o půl roku.

Místo v lekcích si musíte rezervovat v systému. Možné je to ovšem maximálně na tři týdny dopředu. Lekci je také potřeba dopředu zaplatit, pokud máte dobitý kredit, cena lekce se z něj odečte.

Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete rezervaci v systému zrušit, nejpozději ale čtyři hodiny před začátkem lekce. Cena zaplacené lekce se vám převede na kredit, který můžete využít na další rezervaci. Když rezervaci nezrušíte a nedorazíte, kredit vám i tak strhneme, u jednorázových plateb částka propadá.

Nevyčerpaný kredit nelze vrátit.