Ceník

První lekce

100 Kč

Pro ty, co přijdou poprvé

Jednotlivá lekce

200 Kč

Pro ty, co přijdou jednou začas

Zvýhodněný

kredit

Pro ty, co chodí pravidelně

V MOODu nebereme karty Multisport ani benefitní poukázky. Využít můžete program Benefit Plus nebo Edenred (platba přes fakturu).

Jak fungují kredity

Tolik dáte peněz Tolik dostanete kreditů
1 000 Kč 1 100
2 000 Kč 2 400
3 000 Kč 3 900

Na lekce v MOODu můžete chodit jednorázově, nebo si pořídit kredit. Na svůj účet si na recepci nebo online v rezervačním systému nahrajete částku podle tabulky výše, ke které vám přičteme příslušný bonus. Kredit je platný půl roku. Pokud si ho v tomto období znovu dobijete (minimálně 1.000 Kč), prodlouží se jeho platnost o půl roku.

Místo v lekcích si musíte rezervovat v systému. Možné je to ovšem maximálně na dva týdny dopředu.

Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete rezervaci v systému zrušit, nejpozději ale čtyři hodiny před začátkem lekce. Když rezervaci nezrušíte a nedorazíte, kredit vám i tak strhneme.

I s nulovým kreditem si můžete lekci rezervovat, systém umožňuje dostat se jednou do mínusu. Lekci pak zaplatíte před začátkem hodiny, případně si doplníte kredit. Pokud na hodinu ale nedorazíte, kredit zůstane v záporných hodnotách a další lekci už si rezervovat nemůžete, dokud neuhradíte kredit tak, abyste měli na účtu alespoň nulu (buď online v rezervačním systému, nebo na recepci).

Nevyčerpaný kredit nelze vrátit.