Ceník

Jednotlivá lekce

220 Kč

Pro ty, co přijdou jednou začas

Zvýhodněný

Kredit

Pro ty, co chodí pravidelně

Karta

Multisport

Pro ty, co ji mají

Přijímáme karty Pluxee a Up eBenefity , které lze využít na nákup jednotlivých lekcí nebo nezvýhodněného kreditu (přičteme vám tolik kreditu, kolik si zaplatíte). Dále můžete využít program Benefit Plus nebo Edenred (pouze platba přes fakturu).
Nepřijímáme benefitní papírové poukázky.

Jak fungují kredity

Tolik dáte peněz Tolik dostanete kreditů
1 000 Kč
1 100
(platnost 2 měsíce)
2 000 Kč
2 300
(platnost 4 měsíce)
3 000 Kč
3 500
(platnost 6 měsíců)

Místo v lekcích si musíte rezervovat v systému. Lekci je také potřeba dopředu zaplatit, pokud máte dobitý kredit, cena lekce se z něj odečte. Lekce v MOODu můžete zaplatit jednorázově, nebo si koupit kredit na naše lekce.

Kredity:

Na svůj účet v rezervačním systému si na recepci nebo online v rezervačním systému nahrajete částku podle tabulky výše, ke které vám přičteme příslušný bonus. Kredit má omezenou platnost podle částky, kterou si dobijete (vše je popsané v tabulce výše a obchodních podmínkách). Pokud si kredit v období jeho platnosti znovu dobijete (minimálně 1.000 Kč), opět se prodlouží jeho platnost.

Zakoupený kredit je nevratný. Výjimky jsou popsané v obchodních podmínkách. Podmínky nákupu a použití kreditů jsou popsány v obchodních podmínkách.

Pokud ve 14 dnech od zaplacení kreditů použijete jejich jakoukoliv část na zaplacení lekce, vyjadřujete tím výslovný souhlas s tím, aby došlo k poskytnutí služby již ve 14denní lhůtě pro odstoupení od smlouvy, a berete tak na vědomí, že poskytnutím služby zaniká vaše právo odstoupit od smlouvy.

Podmínky zrušení rezervace lekce:

Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete rezervaci v systému zrušit, nejpozději ale pět hodin před začátkem lekce, u ranních lekcí do 21:00 předchozího dne. Cena včas zrušené lekce se vám převede na kredit, který můžete využít na další rezervaci. Když rezervaci nezrušíte včas a nedorazíte, kredit vám i tak strhneme, u jednorázových plateb částka propadá. Uhrazený jednorázový vstup je nevratný. Podrobnosti jsou popsány v obchodních podmínkách.

Multisport karta:

Pokud máte kartu Multisport, přečtěte si, prosím, jaká jsou v MOODu pravidla jejich použití. Např. je nutné si pro rezervaci lekce (a to i té první) dopředu dobít depozit.