Ceník

Jednotlivá lekce

220 Kč

Pro ty, co přijdou jednou začas

Zvýhodněný

Kredit

Pro ty, co chodí pravidelně

Karta

Multisport

Pro ty, co ji mají

Přijímáme karty Sodexo FlexiPass Card a Up eBenefity , které lze využít na nákup jednotlivých lekcí nebo nezvýhodněného kreditu (přičteme vám tolik kreditu, kolik si zaplatíte). Dále můžete využít program Benefit Plus nebo Edenred (pouze platba přes fakturu).
Nepřijímáme benefitní papírové poukázky.

Jak fungují kredity

Tolik dáte peněz Tolik dostanete kreditů
1 000 Kč
1 100
(platnost 2 měsíce)
2 000 Kč
2 300
(platnost 4 měsíce)
3 000 Kč
3 500
(platnost 6 měsíců)

Zakoupený kredit je nevratný.

Na lekce v MOODu můžete chodit jednorázově, nebo si pořídit kredit. Na svůj účet si na recepci nebo online v rezervačním systému nahrajete částku podle tabulky výše, ke které vám přičteme příslušný bonus. Kredit má platnost podle částky, kterou si dobijete (vše je popsané v ceníku). Pokud si kredit v období jeho platnosti znovu dobijete (minimálně 1.000 Kč), opět se prodlouží jeho platnost.

Místo v lekcích si musíte rezervovat v systému. Lekci je také potřeba dopředu zaplatit, pokud máte dobitý kredit, cena lekce se z něj odečte.

Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete rezervaci v systému zrušit, nejpozději ale pět hodin před začátkem lekce, u ranních lekcí do 21:00 předchozího dne. Cena zaplacené lekce se vám převede na kredit, který můžete využít na další rezervaci. Když rezervaci nezrušíte a nedorazíte, kredit vám i tak strhneme, u jednorázových plateb částka propadá.

Pokud máte kartu Multisport, přečtěte si, prosím, jaká jsou v MOODu pravidla jejich použití. Např. je nutné si pro rezervaci lekce (a to i té první) dopředu dobít depozit.