Časté dotazy

Studia

Pro kontakt a mapu, kde najdete naše studia, mrkněte na sekci "Kontakt" na našem webu.

Do Karlína dojdete za 5 minut od metra Křižíkova, do 10 minut od metra Florenc, nebo za 3 minuty od zastávky tramvaje Karlínské náměstí. Od Holešovic máte nejbližšší stanice metra Vltavská a Nádraží Holešovice, z obou je to do 10 minut pěšky. Nejbližší zastávka tramvaje je Dělnická, ze které k nám dojdete za 5 minut.

Studia otvíráme vždy půl hodiny před první lekcí a zavíráme půl hodiny po poslední.

V Holešovicích si kolo zaparkujte přímo v prostorách recepce na závěsné háky k tomu určené. V Karlíně bohužel takovou možnost nemáme a kolo tedy musí zůstat přivázané na ulici.

Najdete u nás rozdělené pánské a dámské šatny s dostatečným počtem uzamykatelných skříněk. Cennosti vysoké hodnoty i přesto doporučujeme s sebou do studia nebrat.

Ano, sprchy jsou vám po lekci plně k dispozici v obou studiích. Na recepci je možné si půjčit ručník.

Na recepci vám rádi uvaříme výbornou kávu nebo čaj. Nabídnout můžeme také rozlévaný mošt a několik druhů tyčinek. Filtrovaná kohoutková voda je u nás vždy zdarma.

Naše prostory jsou zkolaudovány pouze pro osoby od 15 let. Není tedy možné si s sebou na lekce brát děti mladší 15 let, ani je nechávat čekat na recepci.

Ano, všechny naše sály se dají pronajmout. Pokud máte o pronájem zájem, vyplňte prosím formulář na webu a my se vám ozveme.

Ano, všechny naše sály jsou vybaveny klimatizacemi, aby byla při lekcích vždy příjemná teplota.

Lekce

Nenajdete u nás nepřeberné množství jógových lekcí, ve kterých je složité se zorientovat. Jóga je jen jedna, a proto máme lekce rozděleny pouze na dva typy. Light je jemnější, protahovací jóga, Deep silovější a rychlejší lekce, na kterou je dobré mít už nějaké předchozí zkušenosti. Dále nabízíme lekce v anglickém jazyce, jógu pro těhotné a speciální kurzy a tematické lekce.

Kapacita lekcí je omezena tak, aby měl každý kolem sebe dostatečný prostor a komfort. Na klasické lekce je to maximálně 18 osob. Nikoho bez rezervace a nad kapacitu lekce tedy nemůžeme do sálu pustit, aby sály nebyly přeplněné a všichni se u nás cítili dobře.

V rozvrhu najdete lekce speciálně určené pro těhotné, ale pokud se cítíte dobře a máte cvičení schválené lékařem, můžete zajít i na lekce Light. Vždy na svůj stav prosím upozorněte lektorku, aby vám cviky přizpůsobila. Jóga v těhotenství je doporučována od ukončeného prvního trimestru. Pokud si nejste jistá intenzitou cvičení nebo třeba tím, kdy před porodem přestat cvičit, obraťte se na naše zkušené lektorky nebo vašeho ošetřujícího lékaře.

Ano, v každém sále najdete dostatečné množství jogamatek, bločků, bolstrů, pásků a dalších pomůcek, které můžete zdarma na lekcích využívat. Pokud tedy svoji jogamatku nemáte, nebo si ji zapomenete, není to žádný problém. Naše jógamatky se desinfukují po každé lekci a v pravidelných intervalech probíhá čištění veškerých pomůcek profesionálními přípravky.

Na lekci nepotřebujete nic speciálního, stačí pohodlné oblečení na cvičení, ostatní máte k dispozici u nás. Jóga se cvičí bez bot. V chladnějších měsících můžete cvičit v ponožkách.

Určitě ano. Pro začátečníky doporučujeme lekce Light, které jsou pomalejší.

V rozvrhu najdete pravidelně speciální 90 nebo 120minutové tematické lekce, na kterých proberete do hloubky dané téma a propojíte ho s jógovou praxí. Témata lekcí jsou např. aromatrapie, yin jóga, mindfullness nebo jóga pro sportovce. Tematické lekce není možné hradit pomocí karty Multisport, pro rezervaci je nutná jednorázová platba, nebo dostatečný kredit.

Aktuální nabídku našich kurzů a seminářů naleznete na webu. Semináře ani kurzy nejde uhradit pomocí kreditů nebo karty Multisport.

Bohužel nemáme ve studiích tak veliké skladovací prostory, abychom vám byli schopni jogamatku uschovat.

Rezervace

Většina lekcí je plně obsazena, není proto možné dorazit bez rezervace. Nad kapacitu lekcí bohužel nikoho do sálů nemůžeme pustit. Dbáme na komfort všech cvičících a lekce nepřeplňujeme.

Rezervaci zrušíte jednoduše ve svém profilu. Je ovšem nutné dodržet časový limit, do kdy je možné před začátkem lekce rezervaci zrušit. Kompletní podmínky najdete na našem webu.

Ranní lekce mají limit pro zrušení rezervace do 21:00 předchozího dne, ostatní lekce pak pět hodin před jejich začátkem.

Na plně obsazenou lekci máte možnost rezervovat se na místo náhradníka. Pokud někdo z dané lekce v řádném limitu svoji rezervaci zruší, dorazí vám SMS zpráva a email, že s vámi na lekci počítáme. Pokud žádná zpráva nedorazí, vaše rezervace na čekací listině bude zrušena a neovlivní to nijak hodnotu vašeho kreditu nebo depozitu.

Pokud někdo z dané lekce v řádném limitu svoji rezervaci zruší, dorazí vám SMS zpráva a email, že s vámi na lekci počítáme. Pro ranní lekce nejpozději do 21:00 předchozího dne, pro ostatní 5 hodin před lekcí.

Pokud máte rezervované místo náhradníka, doporučujeme s lekcí počítat a v den lekce u sebe mít věci na převlečení.

V případě potřeby rezervaci zrušíte jednoduše ve svém profilu. Pokud už vám přišla SMS a email, že s vámi na lekci počítáme (tzn. někdo se z lekce odhlásil a uvolnil místo), platí stejná pravidla jako při klasické rezervaci - pro zrušení je potřeba dodržet časový limit.

Jestliže k uvolnění místa došlo méně než hodinu před limitem pro zrušení rezervace (například pár minut před vypršením limitu), máte na její zrušení vždy celou hodinu.

Pokud máte Multisport kartu a chcete ji využívat na vstupy na lekce, je potřeba ve svém profilu nahrát vratný depozit (pozor, nikoli kredit ani jednorázový vstup). Ten slouží jako záloha, kterou vám při vaší návštěvě a načtení Multisport karty zase vrátíme na účet ve vašem profilu. Pak si budete moci vytvořit rezervaci další.

Pokud byste nedorazili, depozit propadne a pro novou rezervaci si budete muset nabít depozit nový.

Pokud chcete vytvořit víc rezervací, musíte mít nahraný příslušný počet depozitů (na dvě rezervace dva depozity, tzn. 440,- a tak dále). Pravidla a detailní návod pro používání karet Multisport najdete na našem webu.

Částku, která vám chybí do výše zaplacení rezervace jedné lekce (220 Kč), si můžete doplatit na našich recepcích. Bohužel online lze hradit pouze celá částka.

Platba za lekce

Lekce je možné uhradit následujícími způsoby:

  • jednorázovou platbou online přes platebí bránu GoPay
  • dopředu hotově na recepci
  • pomocí předplaceného kreditu (víc informací na webu)
  • s využitím karty Multisport (víc informací na webu)

Na jednorázový vstup nebo platbu kreditu lze také využít Pluxee a Up eBenefity (pouze osobně na recepci). Papírové benefitní poukázky bohužel nepřijímáme. Při platbě benefitními kartami (Sodexo Flexipass, Up eBenefity) vám ovšem ke kreditu nepřičteme bonusovou částku.

Poslední možností je platba na fakturu, kde můžete využít program Benefit Plus, Edenred, FKSP nebo proplacení sportovní aktivity zaměstnavatelem.

V takovém případě vám vystavíme fakturu na proplacení kreditů na lekce. Napište nám prosím email na info@moodyoga.cz s údaji, které váš zaměstnavatel nebo poskytovatel benefitního programu pro vystavení faktury vyžaduje.

Ano, Multisport karty přijímáme. Podmínkou pro rezervaci je nahraný vratný depozit ve vašem profilu (pozor, nikoli kredit ani jednorázový vstup). Ten slouží jako záloha, kterou vám při vaší návštěvě a načtení Multisport karty zase vrátíme na účet ve vašem profilu. Pak si budete moci vytvořit rezervaci další.

Pokud byste nedorazili, depozit propadne a pro novou rezervaci si budete muset nabít depozit nový.

Pokud chcete vytvořit víc rezervací, musíte mít nahraný příslušný počet depozitů (na dvě rezervace dva depozity, tzn. 440,- a tak dále). Pravidla a detailní návod pro používání karet Multisport najdete na našem webu.

Rezervace na lekci je platná pouze v případě, že je zaplacená předem (jednorázově, z kreditu, nebo depozitu). Pokud lekce nebude zaplacena předem, systém takovou rezervaci stornuje. Po zadání rezervace je nutné lekci uhradit maximálně do jedné hodiny.

Na jednorázový vstup nebo nezvýhodněný kredit (ke kreditu vám nepřičteme bonusovou částku) lze použít Pluxee a Up eBenefity. Papírové benefit poukázky bohužel nepřijímáme.

Můžete také využít program Benefit Plus nebo Edenred, ale pouze v případě platby na fakturu. V takovém případě nám prosím napište email na info@moodyoga.cz s údaji, které váš zaměstnavatel nebo poskytovatel benefitního programu pro vystavení faktury vyžaduje.

Pokud k nám ještě nechodíte, založte si profil (v rezervačním systému), pošlete nám poukaz na email info@moodyoga.cz a my vám přičteme příslušný počet kreditů. Pokud k nám už chodíte, můžete poukaz uplatnit i na recepci.

Multisport a depozit

Depozit je vratná záloha (ve výši ceny lekce) na rezervaci vstupu s kartou Multisport (pozor, v systému je označen jako "Multisport depozit", nikoli kredit). Pokud depozit nahraný nemáte, systém vaši rezervaci po jedné hodině automaticky smaže.

Při vaší návštěvě a načtení Multisport karty vám depozit vrátíme na účet v profilu v rezervačním systému. Pak si budete moci vytvořit rezervaci další. Pokud byste nedorazili, depozit propadne a pro novou rezervaci si budete muset nabít depozit nový.

Pokud chcete vytvořit víc rezervací, musíte mít nahraný příslušný počet depozitů (na dvě rezervace dva depozity, tzn. 440,- a tak dále). Pravidla a detailní návod pro používání karet Multisport najdete na našem webu.

Na jednu rezervaci je potřeba mít nahraný vratný depozit ve výši ceny lekce, tzn. 220,-. Při vaší návštěvě a načtení Multisport karty vám depozit vrátíme zpět na účet ve vašem profilu v rezervačním systému. Pak si budete moci vytvořit rezervaci další. Pokud byste nedorazili, depozit propadne a pro novou rezervaci si budete muset nabít depozit nový.

Pokud chcete vytvořit víc rezervací, musíte mít nahraný příslušný počet depozitů (na dvě rezervace dva depozity, tzn. 440,- a tak dále). Pravidla a detailní návod pro používání karet Multisport najdete na našem webu.

Pro rezervaci lekce je nutné mít nahraný vratný depozit. Na recepci se pak prokážete vaší Multisport kartou. Pokud nemáte Multisport mobilní aplikaci, ve které je ověřená identita, je nutné předložit i doklad totožnosti. Recepční si vaši kartu načte a pokud je vše v pořádku, depozit se vám okamžitě vrátí na účet v rezervačním systému. Budete si tak moci vytvořit rezervace další. Pokud si chcete zarezervovat víc lekcí najednou, je nutné mít nahraný příslušný počet depozitů.

V takovém případě bude pro úhradu lekce použit nahraný depozit. Rezervaci v tomto případě už nelze na recepci zrušit.

V takovém případě bude pro úhradu lekce použit nahraný depozit. Rezervaci v tomto případě už nelze na recepci zrušit.

Platnost depozitu je šest měsíců od jeho zakoupení. Každým vstupem s Multisport kartou se platnost depozitu automaticky prodlužuje vždy na dalších šest měsíců.

Po uplynutí platnosti (šest měsíců) už není možné depozit získat zpět. Pokud z jakéhokoliv důvodu nadále nemůžete lekce v MOODu navštěvovat, váš platný depozit vám vrátíme na bankovní účet. O vrácení požádejte pomocí formuláře. Peníze vám odešleme do dvou týdnů. Vracení depozitu probíhá pouze bezhotovostně převodem na účet.

Pokud z jakéhokoliv důvodu nadále nemůžete lekce v MOODu navštěvovat, váš platný depozit vám vrátíme na bankovní účet. O vrácení požádejte pomocí formuláře. Peníze vám odešleme do dvou týdnů. Vracení depozitu probíhá pouze bezhotovostně převodem na účet.

Ano, depozit lze na zaplacení lekce využít. Rezervujte si lekci jako obvykle, depozit bude automaticky stržen na její úhradu.

Bohužel, z účetních důvodů nelze kredity a depozity zaměňovat. Depozit je vratná záloha, kredit je forma platby. Nelze je tedy převádět mezi sebou.

Můžete ale kredit využívat na rezervování lekcí stejně jako depozit. Při každém načtení Multisport karty se vám vrátí na účet ve vašem profilu. Jediný rozdíl je v tom, že kredit není vratný, a budete ho tak v budoucnu muset použít na úhradu lekce. Třeba až vám skončí platnost Multisport karty.

Z účetních důvodů vám nemůžeme kredit změnit na depozit. Depozit je vratná záloha, kredit je forma platby. Můžete ale kredit využívat na rezervování lekcí stejně jako depozit. Při každém načtení Multisport karty se vám vrátí na účet ve vašem profilu. Jediný rozdíl je v tom, že kredit není vratný, a budete ho tak v budoucnu muset použít na úhradu lekce. Třeba až vám skončí platnost Multisport karty.

V MOODu přijímáme kromě klasické nebo FKSP Multisport karty také studentské.

Kredit

Kredit je jedna z možností, jak můžete hradit lekce jógy. Po vytvoření rezervace se vám automaticky odečte, a nemusíte tak platit každou lekci zvlášť. Oproti jednorázovým platbám je navíc zvýhodněný, k nahrané částce vám přičteme bonusovou částku (neplatí v případě platby benefitními kartičkami Sodexo Flexipass nebo Up eBenefity). Další informace o kreditu najdete na našem webu.

Pořízení kreditu doporučujeme těm, kdo do MOODu chodí pravidelně. Kredity jsou zvýhodněné - k nahrané částce dostanete bonus podle tabulky na webu. Vaše vstupy na lekce jsou tedy levnější než při jednorázové platbě.

Kredity můžete zakoupit jak u nás na recepcích, tak přímo ve vašem profilu v rezervačním systému přes platební bránu.

Na recepci můžete kredit zaplatit hotově, kartou či benefitními kartami od Pluxee a Up Benefity (v případě platby benefitními kartičkami vám ovšem ke kreditu nepřičteme bonusovou částku).

Vybrat si můžete ze třech variant podle tabulky na našem webu.

Čím více si dobijete, tím je platnost kreditu delší. Přesné podmínky najdete na našem webu.

Pokud se blíží expirace kreditu, upozorníme vás na to emailem. Platnost kreditu je možné prodloužit tím, že si dobijete další (stačí nejnižší částka 1.000,-). Platnost i toho stávajícího se prodlouží na stejné období, jakou má nově nahraná částka.

Bohužel, po vypršení platnosti kreditu není možné expirovaný kredit vrátit.

Zakoupený kredit je nevratný. Kredit má určenou dobu platnosti, ve které je potřeba ho vyčerpat. Pokud ho vyčerpat nezvládnete, je možné jeho platnost prodloužit zakoupením dalšího.

Bohužel. Kredit je vždy připsán na jeden účet. Jeden účet je pak možné využívat jen jednou osobou.

Z účetních důvodů nelze kredity a depozity zaměňovat. Depozit je vratná záloha, kredit je forma platby. Nelze je tedy převádět mezi sebou.

Pokud chcete použít depozit na úhradu lekce, není v tom žádný problém.

Pokud jste si dobili kredit místo depozitu a chcete využívat kartu Multisport, kredit můžete využívat na rezervování lekcí stejně jako depozit. Při každém načtení Multisport karty se vám vrátí na účet ve vašem profilu. Jediný rozdíl je v tom, že kredit není vratný, a budete ho tak v budoucnu muset použít na úhradu lekce. Třeba až vám skončí platnost Multisport karty.

Částku, která vám chybí do výše zaplacení rezervace jedné lekce (220 Kč) si můžete doplatit na našich recepcích. Bohužel online taková platba provést nelze.

Platba se vám nevrátí na bankovní účet, ale promění se v kredit. Ten najdete ve svém profilu v rezervačním systému a můžete ho využít na rezervaci jiné lekce.