MOOD YOGA ACADEMY

Akreditované kurzy pro budoucí a stávající lektory jógy

AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ
PRO BUDOUCÍ A STÁVAJÍCÍ LEKTORY JÓGY

Studujte jógu a staňte se jógovým lektorem nebo si rozšiřte své jógové vzdělání. MOOD Yoga Academy je otevřená všem, kdo se na své jógové cestě chtějí posunout o krok dál, ať už jógu praktikují půl roku nebo celý život. Kromě vzdělání získáte na našich kurzech hlavně praktické zkušenosti a schopnosti jógu zdravě, sebejistě a kvalitně předávat dál svým vlastním studentům. Vytvořili jsme pro vás bezpečné prostředí, ve kterém objevíte své silné stránky, naučíte se je kultivovat, a najít tak svůj autentický styl vedení lekcí jógy. Kromě detailních znalostí je to jeden ze základních předpokladů úspěchu.

Aktuálně vypsané kurzy

Kurz lektora jógy RYT 200

říjen 2024 – březen 2025 (Praha, Holešovice)

Zobrazit

Kurz lektora jógy RYT 200

duben 2025 – září 2025 (Praha, Holešovice)

Připravujeme

Proč si vybrat MOOD Yoga Academy

kurzy akreditované mezinárodní organizací Yoga Alliance a autorizované zkoušky od MŠMT ČR

tým zkušených profesionálních lektorů, pro které je jóga životním posláním a kteří se sami neustále dále vzdělávají

nově zrekonstruované, moderně zařízené a vybavené jógové studio s příjemnou a přátelskou atmosférou

komplexní vzdělání zahrnující anatomii, koncepty tradiční jógy a jejich aplikaci do moderního života

přehledný, strukturovaný a pravidelně aktualizovaný vzdělávací systém s kvalitními studijními materiály

MOOD Yoga Academy

V roce 2017 otevřela MOOD Yoga své první dvě jógové lekce, tehdy ještě pod názvem Octárna Holešovice. Dnes nabízí svým klientům více než 70 lekcí týdně ve dvou studiích – v Karlíně a v Holešovicích. Jedním z poslání našich studií je otevírat brány do světa jógy široké veřejnosti. V praktikování jógy vidíme veliký přínos pro dnešní uspěchanou dobu, ve které se lidé přestávají hýbat a mysl jim pracuje na plné obrátky.

Abychom mohli našim klientům nabídnout možnost hlubšího ponoření do světa jógy, rozhodli jsme se založit MOOD Yoga Academy. Zde se naši studenti mohou vzdělávat a získávat teoretické i praktické znalosti pod vedením našich nejlepších lektorů, ať už chtějí svou praxi prohloubit jen pro vlastní potěšení, nebo se rozhodnou svou vášeň proměnit v budoucí povolání a stát se lektorem jógy.

V MOODu máme rádi věci jasné a jednoduché. Najdete u nás jen dva typy lekcí – relaxační Light lekce a dynamické Deep lekce. To samé můžete čekat v našich vzdělávacích kurzech. Od začátku do konce bude vše jasné, srozumitelné a přehledné. Vždy budete vědět dopředu, kdy, kde a co vás čeká. Dostane od nás strukturované studijní materiály a především komplexní vzdělání přenositelné do praxe.

Lektorky kurzů

Gabča Fialová

se setkala s jógou již v raném věku. Absolvovala několik seminářů a kurzů v Česku i v zahraničí, nejvíc pyšná je na své navazující studium RYT 300 v Aténách. Kromě pravidelných lekcí, kurzů a několika jógových retreatů vedla také bloky Hatha jógy na MŠMT lektorském kurzu. Právě Hatha jóga je jí nejbližší. Ráda předává tradiční jógu v co nejpůvodnější podobě dál. Věří, že skrze jógu se člověk může dostat ke své přirozené podstatě a lépe se pak vyznat sám v sobě.

Bára Tuzarová

je registrována jako Experienced Yoga Teacher pod americkou Yoga Alliance a vede své jógové studio v Jihlavě. Baví ji přenášet Pataňdžaliho osmistupňovou stezku jógy do praktického využití v moderním světě, na podložce nejraději kombinuje hravou a dynamickou vinyasu s prvky z moderní fyzioterapie. Na předávání jógového učení budoucím lektorům považuje za nejdůležitější pomáhat jim nacházet jejich vlastní autentický styl, protože věří, že je to důležitou esencí dobrého lektora jógy.

Terka Kalinová

je lektorkou jógy na plný úvazek od absolvování učitelského kurzu Vinyasa jógy v indickém Mysore. Od té doby se naplno věnuje tématům dynamické jógy a sekvencování lekcí. Baví ji se neustále vzdělávat a rozšiřovat úhly pohledu. Protože jóga je pro ni především o nalézání ideálního balancu pro tělo i mysl, vyvažuje dynamické styly pomalou restorativní jógou a cvičením dle principů zdravého pohybu. Několik let se věnuje také mentoringu zejména nových lektorů jógy a pomáhá jim v nalezení jejich vlastních hodnot.

Máte dotazy? Kontaktujte nás.