Lektoři

Katka Červáková

Dráhu jógového lektora nastoupila před třemi lety. Zaměřuje se především na jógu na vlně dechu, dynamičtější Vinyasu, ale také na Hatha jógu.

Dráhu jógového lektora nastoupila před třemi lety. Zaměřuje se především na jógu na vlně dechu, dynamičtější Vinyasu, ale také na Hatha jógu, kterou měla možnost studovat i v tradiční formě, v Indii v Mysore.

Ve svých lekcích dbá na správné nastavení v asánách a svým jemným hlasem provádí každého na jeho jógové cestě.

"Miluji klid, který mi jóga dává, a zároveň pocit, že se neustále někam posouvám a vyvíjím. Je to pro mě ideální kombinace životní filozofie a pohybu. Mé lekce se snažím vést s ohledem na možnosti každého z klientů. Vždy začneme zklidněním, pokračujeme protažením a dynamičtějšími asánami. Na konci samozřejmě nikdy nechybí zasloužená šavásána, kdy necháme celou praxi doznít. Ráda také na svých lekcích využívám účinky aromaterapie, kterou nyní také studuji ve dvouletém kurzu na Institutu aromaterapie v Praze."

Linda Donáthová

Jsem vděčná za to, že mě jóga neopustila a obohacuje každý můj den lekcí nebo třeba jen pár minutami.

S jógou jsem se poprvé setkala asi před dvaceti (je to možný???) lety, hlavně přes knížky André van Lysebetha, protože jóga se tehdy v Praze praktikovala asi na dvou – a to ještě velmi dobře utajených – místech.
Uchvátily mě tehdy nejen ásany, které jsem si doma skoro potajmu zkoušela, ale i celý životní styl, který jóga představuje.

Jsem vděčná za to, že mě od té doby neopustila a obohacuje každý můj den lekcí nebo třeba jen pár minutami. Někdy stihnu jen pár ranních pozdravů slunci, jindy se zase zastavím až večer při relaxaci a meditaci. Ať tak nebo tak, jóga byla, je a bude moje cesta. Jsem za to vděčná, děkuji.

Vedu lekce klasické hatha jógy, kam kromě ásan zařazuju i pránická dechová cvičení, dynamické relaxace nebo prvky z jin jógy tak, aby každá hodina obohacovala naši pravidelnou jógovou praktiku a společně strávený čas nás bavil.

Sylva Dundáčková

Jóga je pro mě odpočinkem, terapií, spojení se sebou a místem, kde čerpám energii.

Jóga je pro mě odpočinkem, terapií, spojení se sebou a místem, kde čerpám energii. Stala se pro mě životní cestou. Zajímá mě propojení tradiční jógy a fyzioterapie.

Učení jógy vnímám jako vytváření prostoru, ve kterém vás velmi jemně a z bezpečné vzdálenosti provádím pří hledání cest spojení se sebou. Jelikož věřím, že vše, co potřebujeme znát, máme již v sobě. Jen to probudit. V rámci lekcí využívám zkušenosti ze studií fyzioterapie a absolvování různých fyzioterapeutických kurzů zaměřených na práci s tělem a dechem. Také jsem prošla 200hodinový kurz vinyasa jógy v Prague Yoga Collective a studuji ucelený, více než roční kurz Jógy v širších souvislostech.

A tak do jednotlivých lekcí zapojuji optimální nastavení v jednotlivých jógových pozicích, dechové a relaxační techniky, energetických cvičení, kreativitu a hravost.

Gabča Fialová

Zaměřuji se jak na klidnou a relaxační jógu, tak na dynamičtější lekce..

Zaměřuji se jak na klidnou a relaxační jógu, tak na dynamičtější lekce.

Jóga mi pomohla překonat jedno tězké životní období, a proto nikdy nepřestanu tvrdit, že je jóga lepší než psycholog. Ráda bych radost z jógy a její pozitivní vliv na psychiku člověka šířila dál. Ať už to bude při jemných lekcích, kdy se protáhneme, zrelaxujeme, uvolníme tělo, mysl a veškeré napětí v těle, nebo při dynamických lekcích, kdy přes plynulé pohyby a pevné pozice nebudeme myslet na nic jiného, než na náš dech a známé “tady a teď”. Dech je nedílnou součástí každé lekce a pokud to pochopíme, prožitek z jógy bude o to intenzivnější. Jedno ale mají oba druhy lekcí společné. Vždy kladu důraz na správné provedení jednotlivých ásan a vyvážení mezi protahováním a posílením celého těla. Na závěr nikdy nemůže chybět relaxace, většinou formou vizualizace a s aromaterapií. Z lekcí odejdete naplnění energií, zrelaxovaní a s úsměvem na tváři.

Simona Harániová

Pohyb a sport mě provází od malička celý život. Jóga si mě ale našla až později, když jsem se v roce 2017 přestěhovala do Prahy.

Pohyb a sport mě provází od malička celý život. Jóga si mě ale našla až později, když jsem se v roce 2017 přestěhovala do Prahy. Nejprve jsem objevila její fyzickou (asánovou) stránku, později mi však postupně do života přicházely i další a důležitější aspekty jógy, až jsem se rozhodla prohloubit své znalosti a přihlásila se na 200hr Teacher Training.

Naplňuje mě v lidech probouzet lásku k pohybu. Kdo už na mé lekci někdy byl, tak ví, že se neberu tak vážně. Je pro mě důležité, aby asánová praxe byla do jisté míry také zábava. Jen k tomu, co nás skutečně baví a naplňuje, se totiž budeme vracet s láskou a radostí celý život.

Na mých lekcích chci vytvářet prostor k tomu, abychom se vědomě zastavili, nadechli se, učili se vnímat tělo, dech a zůstali přítomni v daném okamžiku. Víc než na dokonale vypadající asány se budeme soustředit na jejich správné provedení a zapojení všech svalů. Občas vyzkoušíme různé dechové techniky, zaexperimentujeme s balančními pozicemi a budeme hledat své hranice, a tím lépe poznávat sami sebe a své tělo.

Mým cílem a přáním je ukazovat, že jóga je nejen skvělým nástrojem k udržení těla i mysli v dobré kondici, ale může být také úžasným návodem na šťastný život. Protože teprve mimo podložku se děje ta opravdová jóga 🙂

Týna Jarošová

Na svých lekcích se věnuji pomalé józe a jemnému plynutí v rytmu nádechu a výdechu.

Na svých lekcích se věnuji pomalé józe a jemnému plynutí v rytmu nádechu a výdechu. Ráda mám i dynamičtější lekce, které jsou výzvou a posilují naše tělo i ducha.

Jóga je pro mě nejen fyzické, ale i duchovní cvičení, pomáhá mi napojit se na sebe sama a dodává mi energii do každodenního života. Možná je to ten pravý prožitek pocitu „tady a teď“, který nám dovoluje být sami sebou a nechat myšlenky volně plynout. Józe se věnuji sedm let, aktivně od roku 2020. Během této doby jsem absolvovala 200hr Yoga Teacher Training v Prague Yoga Collective.

Těším se na vás na svých lekcích.

Jana Jedličková

Proč zrovna jóga? Protože v józe se nemusí nic. Skutečně nic. V józe se jenom může a může se naopak zcela všechno!

Proč zrovna jóga? Protože v józe se nemusí nic. Skutečně nic. V józe se jenom může a může se naopak zcela všechno!

Jóga je způsob, jak se ráno dostat z postele a také způsob, jak se do ní večer vrátit. Je to způsob, jak proplout dnem. Pomocí jógy se dá uklidit si v hlavě a také v celém těle.

Jsem snílek a miluji dezerty. Lektoruji jógu a stále se vzdělávám. Vedle doktorského studia se aktivně věnuji lezení a všemu, co k němu patří, včetně spaní pod hvězdami a cestování do dálných, a ne tak dálných krajin. Miluji dobré jídlo, luční květiny a sobotní rána. Nejsem ranní ptáče a nejsem ani večerní sova. Zvýšit tep mi dokáže myšlenka na espresso a dort.

Terka Kalinová

Lekce Terky balancují mezi dynamikou a jemností.

Jóga mi přináší hned dvojitou radost. Nejprve když ji mohu sama praktikovat a ze svého těla si vytvářet malou laboratoř, ve které prozkoumávám její účinky. A poté, když mohu na jógové cestě provádět své studenty a pomáhat jim cítit se dobře.

Mé lekce balancují mezi dynamikou a jemností. Nejčastěji lektoruji lekce Vinyasy jógy, Flow jógy a Restorativní (relaxační) jógy. Hraji si s kombinací tradiční jógové nauky, kterou jsem studovala v indickém Mysore, a také s moderním přístupem k pohybu, který je neméně důležitý.

Často jsou tedy součástí lekce i jiné pohyby než jen tradiční jógové pozice. Protože sama praktikuji Iyengar jógu, hledám v józe principy zdravého pohybu tak, aby bylo cvičení bezpečné a dalo se přizpůsobit každému z nás. Moc se těším na společné lekce a prožitky.

Katka Klemšová

Sportu se aktivně věnuji od roku 2008, kdy jsem začala pracovat jako osobní trenérka fitness a kondičního cvičení..

Sportu se aktivně věnuji od roku 2008, kdy jsem začala pracovat jako osobní trenérka fitness a kondičního cvičení.

Měla jsem potřebu se pořád za něčím hnát, až mi tělo dalo před dvěma lety najevo, že je čas zvolnit, myslet více na sebe a ne jen na ostatní. V tom okamžiku se v mém životě objevila jóga. Jóga je pro mne zklidnění, ztišení mysli, uvolnění a ponoření do sebe sama. Dává mi nové pohledy na život a okolí, uvědomění si, abychom se nebrali tak vážně, život si užívali a brali ho takový, jaký je. I když se zaměřuji na silovější a dynamičtější styly, jako je vinyasa, power joga nebo ashtanga, cizí mi nejsou ani pomalejší a relaxační styly jako jin joga. Čím déle praktikuji, tím více vyhledávám pomalejší a jemnější lekce. Vše se dá přizpůsobit jak začátečníkovi, tak pokročilému. Společně se pak povezeme na vlně dechu až do příjemného uvolnění.

Petra Kučerová

S nádechem přijmout vše krásné a s výdechem nechat odejít vše, co už nepotřebuji.

Své místo na podložce jsem začala pravidelně vyhledávat pár let dozadu. Potřebovala jsem najít samu sebe, ve veškerém tom životním chaosu. Utřídit si myšlenky, nadechnout se, jen být, plynout. S nádechem přijmout vše krásné a výdechem nechat odejít vše, co už nepotřebuji.

Jóga se stala mým každodenním chlebem. Snažím se pravidelně, alespoň pár minut věnovat mé praxi. Utřídit si myšlenky. Uvolnit pocity, stát pevně nohama na podložce.

Zároveň, pro mě jóga není jen o jednotlivých ásanach a o času stráveném na podložce. Je pro mě i životní filozofií. Každý den se snažit být lepším člověkem, abych mohla zlepšovat svět. Pomáhat lidem. Jíst vědomě, bez ubližování ostatním bytostem na této planetě. Přát všem na světě štěstí a svobodu.

A tak se těším na každou milou duši, která se rozhodne pro mou lekci. Ať už tu dynamičtější, kde se společně budeme překonávat, snažit se, plynout s ásanou a nebojovat s ní. Tak i na jemné lekci, kde spolu hlubokým protažením uvolníme veškeré pocity, možná i slzy či smích.

Viki Lenemayerová

Jestli je něco, co se mnou navždy zůstane, je to jóga.

Jestli je něco, co se mnou navždy zůstane, je to jóga. Soustředím se na správné a nenásilné provedení pozic, na všímavost a na dýchání.

Mé lekce jsou různé, ráda praxi střídám dle rozpoložení mých studentů. Hatha Flow, Power Hatha, nebo Yin Yang.

Chcete si odpočinout, posílit tělo, ulevit bolavým zádům, být víc flexibilní, zbavit se bolesti hlavy, zrelaxovat se a ulovnit, zapomenout na každodenní problémy, něco nového se o svém těle dozvědět? Přijďte na moji lekci.

Kateřina May

K józe jsem si našla cestu před sedmi lety, kdy jsem se přestěhovala do Austrálie a potýkala se se všemi možnými výzvami života v nové zemi.

K józe jsem si našla cestu před sedmi lety, kdy jsem se přestěhovala do Austrálie a potýkala se se všemi možnými výzvami života v nové zemi. Vyrazila jsem tehdy poprvé na jógu - všichni totiž říkali, že je dobrá pro tělo i duši. Měli pravdu, už jsem u ní zůstala 🙂

V roce 2021 jsem se po mnohaleté vlastní jógové praxi, zaměřené převážně na Vinyasa jógu, rozhodla udělat si dlouho odkládaný certifikát online. Posledních sedm let jsem strávila na cestách po světě, kde jsem měla tu čest studovat, navštívit různá jógová studia a poznat mnoho lidí z různých prostředí a kultur. Tato životní zkušenost se společně s jógou stala nedílnou součástí mé osoby.

Ve svých lekcích reflektuji, co jsem na své osobní, nejen jógové cestě poznala. Snažím se předávat jakousi přidanou hodnotu, energii, kterou si můžeme z lekce odnést. Do lekcí, kromě fyzické praxe, zapojuji Pranayamu, Mindfulness, Meditaci, ale také hravost, lehkost a kreativitu. Pracuji se spojením těla, duše a mysli na vlně společného dechu v prostředí, které je bezpečné, uvolněné a přátelské pro všechny bez rozdílu.

Potenciál jógy přetvářet nastavení naší mysli i způsob, kterým přistupujeme k životu i sobě samým, je dle mého názoru nejdůležitější součástí jógové praxe. Samotné slovo Jóga znamená 'to unite' - propojení těla, mysli a duše. Propojení vědomého dechu a pohybu. Propojení jednotlivce s celkem a zároveň hledání cesty zpět “dovnitř” k sobě samým.

Míša Neumanová

S jógou kráčím mnoho let a ještě se mi společné putování neomrzelo, naopak.

Jóga je cesta. Cesta k sobě. S jógou kráčím mnoho let a ještě se mi společné putování neomrzelo, naopak. Stále je co objevovat.

Pěstuji ve svém životě všímavost a laskavost. Kdo navštěvuje mé lekce, potvrdí, že o nich často hovořím. Jóga je skvělý nástroj k jejich uchopení. Jóga udržuje mé tělo v integritě a mysl v kondici.

K tomu, abyste s jógou začali, nepotřebujete být ohební, sportovně založení a silní. Stačí mít otevřenou mysl a chuť poznat něco nového a s tím třeba i kus sebe.

Když na sebe netlačíte, cvičíte a žijete s lehkostí v souladu se svým dechem, myšlenky necháváte plynout a srdce přijímat, dostavuje se většinou ono známé tvrzení, že jóga spojuje tělo, mysl a duši.

Je mi ctí být čtvrtým rokem součástí MOODí rodiny a zcela zaujatě můžu prohlásit, že je to tu stále lepší a lepší. Na viděnou na podložce.

Bára Oberreiterová

Od mala mám velice pozitivní postoj ke sportu, miluji běhání, jízdu na kole, na bruslích, turistiku, plavání a jógu.

Od mala mám velice pozitivní postoj ke sportu, miluji běhání, jízdu na kole, na bruslích, turistiku, plavání a jógu.

Jóga je pro mě způsob, jak efektivně zregenerovat namáhané a přetěžované svaly, posílit ty méně využívané, posílit svou koncentraci a současně vykompenzovat celodenní kancelářskou práci. Vnímám jógu jako prostředek ke zklidnění mysli, uzemnění sama sebe a uvědomění si, že moje tělo, dech i mysl jsou propojené a je zapotřebí s nimi vzájemně pracovat. Jóga mi ukázala, jak se naučit kontrolovat svůj dech, energii a jak začít ovládat svou mysl a myšlenky, jak přijímat změny a jak se s nimi vyrovnávat, učí mě sebelásce a respektu k sobě samé.

Pokud se naučíme přijímat věci tak, jak jsou, neubližovat sobě ani lidem okolo, neulpívat na věcech, lidech a skutečnostech, oprostit svou mysl od zbytečností, žijeme krásný a šťastný život. Své hodiny naplňuji pranajámickými technikami a asánovou praxí, která současně formuje i protahuje tělo.

Lenka Pidimová

K józe jsem se původně dostala jako ke kompenzačnímu cvičení pro různé aktivity i neaktivity.

K józe jsem se původně dostala jako ke kompenzačnímu cvičení pro různé aktivity (jezdectví, plavání, běh, …) i neaktivity (věčného sezení nejen u studia Molekulární biologie a genetiky). Časem mě ale začala čím dál víc zajímat a ukázala mi, co vše v životě může pomoct vyřešit.

Naučila jsem se, že jóga je …
… síla i jemnost,
… výdech a nádech,
… energie i odpočinek,
… pohyb i zastavení,
… cesta i cíl,
… na celý život,
… pro všechny!

Na mé lekce se tedy nemusí bát přijít úplný začátečník ani pokročilý jogín. Těším se na setkání na podložkách, kde si společně užijeme radost z pohybu v rytmu dechu.

Katka Prokopová

Jóga mě učí vnímat s pokorou a láskou nejen sama sebe, ale i svět kolem.

Jóga si mě našla sama. Jako by čekala někde za rohem, až budu připravená přijmout ji jako ucelenou cestu plnou poznání. Učí mě vnímat s pokorou a láskou nejen sama sebe, ale i svět kolem, což pokládám za obrovský dar. Stala se tak mým velkým učitelem, nekonečným dobrodružstvím a láskou na celý život.

Mé lekce jsou různorodé a pokaždé zaměřené trochu jiným směrem. Někdy budeme setrvávat více na fyzické úrovni, jindy půjdeme hlouběji do nitra našeho já. Někdy praxi propojíme s filozofií, jemnost s dynamikou.
Vždy se ale budeme snažit pracovat na pochopení práce s tělem a koncentraci pozornosti na přítomný okamžik.

Na konci lekce se můžete těšit na rozmazlování aroma olejíčky.

Petr Rybníček

Petr před lety začal díky józe objevovat obrovskou moc dechu.

Petr před lety začal díky józe objevovat obrovskou moc dechu. "Na vlastní kůži jsem pocítil její účinky po stránce fyzické i psychické a nyní se snažím své poznatky předávat dále. Mým záměrem je na lekcích vytvářet příjemnou atmosféru, vzbuzovat v lidech touhu po poznání a zdokonalování se.

Na hodinách pravděpodobně zkombinujeme různé styly jógy, neopomeneme techniku, zmíníme filosofii, ale především budeme mít dost času na vlastní a nepřenositelný p(r)ožitek z pohybu."

Bára Schramlová

Jóga umí rozhýbat tělo a zároveň zklidnit mysl – to je její největší kouzlo.

Jóga umí rozhýbat tělo a zároveň zklidnit mysl – to je její největší kouzlo, a i díky tomu mi vždy zaručeně zvedne náladu a dodá spoustu energie. Józe se věnuji už několik let a s každým dalším dnem mě baví zase o něco více. Den co den díky ní objevuji nové možnosti svého těla a pokaždé mě nadchne svojí pestrostí.

Na svých lekcích se snažím, aby každý z hodiny odcházel se stejným nadšením jako já. S čistou hlavou, rozhýbaným tělem a hlavně s dobrou náladou.

Lekce jógy nejsou žádná věda, a kdyby byly, moji hodinu zvládne každý. Vědu mám totiž v oblibě, a proto studuji bioinformatiku na Karlově univerzitě. Pokud mi z tvoření lekcí zbude dávka kreativity, tak ve volném čase šiji, pletu nebo vyšívám.

Těším se, až se uvidíme na lekci.

Eliška Sobotková

Budoucnost patří těm, kteří věří svým krásným snům.

Jóga mi dává sílu, dar zastavení se a poznání, jak se svými emocemi pracovat i ve světě mimo podložku, ve světě, který je uspěchaný a komerční.

Své lekce sestavuji s ohledem na měsíční fáze, roční období, orgánové měsíce, ájurvédské tri dóši (Váta, Pitta, Kapha) a vždy se do nich snažím promítnout něco sama ze sebe. Sebevyjádření a vlastní tvorba, která mi dává smysl, mě naplňuje a rozdává radost okolí. Cítím se dobře obklopená pozitivními lidmi, ať jsem kdekoliv, i když nejraději v přírodě na čerstvém vzduchu a květinami všude kolem.

Mojí vášní je pečení a kreslení - to mi dokáže na chvilku zastavit tok myšlenek stejně jako praktikování jógy. Zajímám se o zdravý, střídmý životní styl, který vnáším do svého denního života stejně jako rituály a tradice.

Miluji sport, vodu, plavání, hory, túry, přírodu, klid lesa, zeleň. Možná jsem snílkem a někdy létám nad zemí, ale jak kdysi pronesla Eleanora Rooseveltová, bývalá první dáma USA: „Budoucnost patří těm, kteří věří svým krásným snům.“ A já nepřestávám věřit.

Anička Smutná

Moje cesta s jógou začala před několika lety, kdy jsem hledala nový životní směr, kterým bych se mohla vydat.

Moje cesta s jógou začala před několika lety, kdy jsem hledala nový životní směr, kterým bych se mohla vydat.

Jóga mi od počátku přináší pozitivní životní energii, odpočinek, uklidnění, nalezení životní rovnováhy a potěšení.

V roce 2020 jsem se rozhodla prohloubit svou praxi a začít se vzdělávat v oblasti jógy. Mezi průvodce mou jógovou cestou patří Marlene Schmitt, Yoga Sarah, Nikol Votrubová a mnoho dalších.

Bára Tomková

Snažím se šířit lásku a důvěru k sobě samým a k ostatním bytostem.

K józe jsem se poprvé dostala v patnácti letech, docela náhodou. Něco mě přimělo se k ní pravidelně vracet, možná ten pocit v šavásaně, možná zvědavost, co všechno moje mysl a tělo dokáže, možná protože jsem už tenkrát věděla, že je za těmi pozicemi něco víc.

Jóga, mindfulness a spiritualita ke mně promlouvaly stále víc a víc, až se nakonec staly neoddělitelnou součástí mého života, mě samotné.

Mým cílem je vést ostatní zpátky k sobě, ke své pravé podstatě a vnitřnímu klidu, k tomu aby sami sebe lépe poznali, aby našli domov ve svém těle i na tomto světě. Snažím se šířit lásku a důvěru k sobě samým a k ostatním bytostem. Jóga je cesta, nástroj učení a poznávání člověka, kterým jsme, a světa, ve kterém žijeme.

Bude mi ctí jít touto cestou s vámi. Na lekcích nasloucháme svému tělu a vnitřnímu hlasu a propojujeme dech s pohybem v plynulé flow. Společně objevujeme hranice a vědomě je posouváme skrze ásany, dech, meditaci a mindfulness.

Bára Tuzarová

Na józe se mi nejvíc líbí, že nám dává spoustu praktických nástrojů, jak být doopravdy v přítomnosti.

Na józe se mi nejvíc líbí, že nám dává spoustu praktických návodů, jak být doopravdy v přítomnosti, a zároveň je přirozenou cestou k zachování zdravé síly a mobility.

Každý vědomý nádech a výdech je šancí být plně tady a teď. Ať už jsem sportovec, manažer, účetní, umělec, lékař nebo řidič, nám všem se toto umění hodí. Neutíkat do toho, co už bylo a co nemůžeme zpěvně ovlivnit, ani do toho, co teprve přijde a nemůžeme to stoprocentně kontrolovat. Co ale můžeme, je plně vnímat každý náš nádech a výdech, a to nejenom na podložce při praxi jógy, ale hlavně mimo ni.

Zároveň se snažím své lekce stavět terapeuticky po všech stránkách – jak té psychické, tak i fyzické. Dbám na zdravé, bezpečné a udržitelné provedení pozic v souladu s moderními poznatky z fyzioterapie. No a kromě toho, že ráda plynu s dechem a učím ostatní, jak na to, mám ráda i dobré české pivo, teplé letní večery s rodinou a přáteli, cestování, a vodní sporty všeho druhu.

Bára Zlatohlávková

Jóga je propojení. Těla, mysli a ducha.

Jóga je propojení. Těla, mysli a ducha. A věřím, že nás také spojuje navzájem. Vytváří komunitu lidí, kteří v sobě kultivují krásné lidské kvality, jako je empatie, trpělivost a laskavost.

Takové kvality se snažím vnést i do mých lekcí. Moje vinyasa je dynamická, ale vždy kladu důraz na propojení dechu s pohybem a respektuji schopnosti těla a rozpoložení mysli každého studenta v daný den. Součástí mých hodin je playlist, ve kterém netajím svou lásku k elektronické hudbě.

Moje jógová cesta začala v roce 2012. Tehdy mě moje maminka vzala na hatha jógu. Pro toto cvičení jsem se ale tolik nenadchla, protože jsem se věnovala tanci. Zájem o jógu přišel později, kolem roku 2016, kdy jsem žila v Nizozemí. Tam jsem se seznámila s ashtanga jógou. Ranní mysore s úžasnou lektorkou mě naučilo správnému a vědomému praktikování ásan, ale brzy mi došlo, že v každodenním cvičení stejné sekvence mi chybí určitá kreativita. Největší jógový boom u mě nastal po návratu do Prahy, kdy jsem začala navštěvovat lekce vinyasa jógy, což je také styl, který je mi nejbližší a který učím.

Denisa Žideková

Denisa se józe věnuje už šest let. Nejraději má Hatha jógu a Vinyasu.

Na mojej hodine sa môžete tešiť na úvodnú meditáciu, kreatívny flow a záverečné cvičenie Gratitude.

Yoge sa venujem už 6 rokov. Cvičenie Yogy ma nesmierne baví, a preto som si pred dvoma rokmi urobila trénersky kurz na Hatha Yogu a pod vedením skvelých zahraničných lektorov aj ďalší kurz Vinyasa Yogy.