Jóga v MAROKU

17. 6. 2023 – 24. 6. 2023

s Gabčou Fialovou

Maroko je země kontrastů, jejíž královská města dýchají atmosférou příběhů Tisíce a jedné noci. Na severu ho omývají vody Středozemního moře, na západě vlny Atlantského oceánu a křižují ho pohoří Rif a Atlas. Marocká krajina je sama o sobě nádherná a je místem  působení celé škály středomořského podnebí, které se nakonec vzdává písku Sahary.

Pojeďte s MOODem objevit Maroko – jeho výhledy, zákoutí, chutě i vůně, které spojíme s dostatečným prostorem na jógovou praxi, odpočinkem a zážitky z místních tradic.

Každý den si společně užijeme dvě hodinové lekce jógy. Jednu ráno ještě před snídaní, na uvítání nového dne. Druhou lekci si vychutnáme na konci dne a vždy přinese něco speciálního.

Těšit se můžete na marockou aromaterapii, svíčky, tematickou hudbu, akupresuru, vedenou meditaci, yin jógu u moře či jógu na poušti.

Všechny lekce povede naše skvělá lektorka Gabča Fialová, která vede pravidelné lekce v Karlíně i Holešovicích.

Lektorka Gabča ve svých lekcích nikdy neopomene dechové techniky, ani závěrečnou relaxaci. Její lekce jsou naplněny pozitivní energií a aromaterapií. Ásanová praxe je vždy bezpečná a využívá v ní prvky flow, hatha jógy a systému jóga v denním životě. Na své si přijde jak začátečník, tak zkušený jogín.

Krom jógové praxe se můžete těšit na prohlídky marockých měst, návštěvu tržiště a barvírny v Marrakéši, odpočinek u moře, hýčkání v Hammamu či výlet do pouště. Celou dobu nás bude doprovázet česky mluvící průvodce, který vás zasvětí do kultury Maroka.

Zobrazit detail zájezdu
Cena 8denního pobytu
34 990,- Kč

Cena zahrnuje

  • Letenku Praha – Agadir a zpět se Smartwings (zavazadla 8+23 kg), asistenční služby na letišti při odletu a příletu
  • 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu (i pro vegetariány) ve 4* hotelích
  • Transfery klimatizovaným autobusem
  • Vstupy na uvedený program v ceně
  • Služby českého průvodce
  • Ranní a večerní jógovou praxi s Gabčou Fialovou

Pro rezervaci zájezdu použijte formulář níže.