Náš příběh

Jmenujeme se Zuzka a Petr a stojíme za projektem MOOD Yoga (mood = anglicky nálada). Ke společnému podnikání jsme se dostali takovou tou (možná) klasickou cestou. Zamilovali jsme se do sebe, pak nás napadlo spolu podnikat, pak jsme se odmilovali a teď už spolu jen podnikáme. A kupodivu nám to docela jde.

Před pár lety jsme otevřeli Octárnu Holešovice – jógové studio a tělocvičnu Železné koule (cvičení s kettlebellem, vlastní vahou.. rozhodně žádná „rambárna“, jak to někdo nazval).

A protože už v Octárně nebylo co dělat (haha), začali jsme se poohlížet po něčem dalším. Až jsme narazili na studio Yoga Shala, které se původní majitelka rozhodla zavřít.

Mělo to ale jedno „ale“. Kvůli pandemii koronaviru byla všechna studia zavřená a nikdo netušil, jak se bude situace vyvíjet. „Kdo se bojí, nesmí do lesa“. A tak jsme studio převzali.

Původní plán byl, že ho otevřeme takové, jaké je. Pak jsme plán lehce změnili a dohodli se, že aspoň vymalujeme. Jak to nakonec dopadlo? Byla z toho celková rekonstrukce, změna názvu, konceptu a prostě úplně všeho. Proč ne, byl čas, když všichni seděli doma v karanténě.

Finalizace projektu nám ale dala pěkně zabrat a stála nás pár bezesných nocí. Na druhou stranu jsme se naučili spoustu nových věcí – jak se kupuje 120 metrů látky na baldachýn, jak se vyrábí akustické panely nebo třeba jak nanosit z náklaďáku jeden a půl tuny kamínků. Podle nás to ale stálo za to!

Časem jsme pod značku MOOD Yoga přidali i Octárnu. Novému konceptu MOODu totiž oba věříme. Jógová studia nabízí bambilion typů lekcí, ve kterých se už skoro nikdo nevyzná. Protože rádi děláme věci jinak, MOOD nabízí pouze dva druhy lekcí. V každé se snažíme působit na vaše smysly. Co nejvíc vašich smyslů. Abyste se maximálně uvolnili a zapomněli na starosti běžných dní.

Přijďte se k nám hodit do dobrého MOODu. Těšíme se na vás.