První lekce

Přijďte na chuť MOODu..

Desítky druhů lekcí jógy? To u nás nenajdete. V MOODu máte rozhodování jednoduché.

Čekáte od jógy relax a odpočinek? Pak vás pošleme do našeho světlého Light sálu s přírodními detaily. Relaxační atmosféru umocňuje jemná vůně a stylová hudba.

Chcete se na józe zapotit? Přijďte do našeho Deep sálu. Hodiny jsou dynamické a zpevňovací. Tomu je uzpůsobené i tmavé prostředí, kterému dominují stěny z přírodní opuky.

Lekce jógy u nás prožijete všemi smysly.

Naši lektoři vás povedou tak, abyste si lekci užili, ať už jste úplný začátečník, nebo zkušený jogín. Dorazit může každý. Není potřeba dělat rozdíly podle zkušeností. Každý dostane potřebnou péči a zacvičí si podle svých aktuálních možností a nálady.

Ještě jste u nás nebyli?

Stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému a vybrat si, na jakou hodinu chcete dorazit. Vyzkoušet můžete jakoukoli hodinu z našeho rozvrhu. Lekci je nutné zaplatit předem, a to buď online jednorázově, případně si můžete dobít výhodnější kredit.

Máte kartu Multisport? Podívejte se prosím na podmínky jejich použití v MOODu.

Co si vzít s sebou?

Stačit vám bude jenom něco pohodlného na převlečení, případně ručník. Jogamatky a další pomůcky vám půjčíme.

Sály, ve kterých cvičíme, jsou vzdušné a prostorné. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.