Yoga and Brunch

Sobota 22. dubna, 9:30 – 12:00
MOOD Karlín

Spojte příjemné s příjemným!
Přidejte se k nám v sobotu 22. dubna dopoledne na Yoga & Brunch!

Sobotním ránem vás v karlínském MOODu provede oblíbená lektorka Petra Kučerová. 90minutová jógová praxe bude začínat dechovým cvičením pro rozproudění energie v těle, navazovat budou snadné předklony i záklony, balanční pozice a prodýcháte se až k silovějším ásanám, které příjemně zahřejí tělo. Jógové plynutí zakončíme závěrečnou relaxací, při které nebude chybět aromaterapeutická masáž. Jako třešnička na dortu naší praxe přijde závěrečná meditace. Akorát tak dlouhá na to, aby zregenerovala mysl a tělo, akorát tak krátká na to, aby nám nezačalo kručet v břiše.

Po skončení praxe bude následovat zasloužený brunch v prostorách MOODu. Nechceme napovídat, ale čekají na vás samé dobroty! Slané i sladké, vegetariánské, námi ochutnané. Pro každého jogína bude k dispozici také káva, čaj, voda a nemůže chybět ani brunchové Prosecco.

MOODí brunch je skvělé místo pro setkání s přáteli, kde společně můžete zrelaxovat, dobít energii a zakončit to klábosením nad super jídlem a skleničkou sektu.

Doporučujeme rezervovat si místo včas.

Na seminář můžete dorazit do MOOD Karlín.

Lekci pro vás povede naše zkušená lektorka Petra Kučerová.

  • Rezervace je platná až po zaplacení.
  • Yoga&Brunch nelze hradit pomocí kreditu, ani karty Multisport.
  • Možnost odhlásit se je max. 48 hodin před začátkem akce. Pokud se odhlásíte později, platba (nebo kredit) vám nebude vrácena.
Kde:
MOOD Karlín

Kdy:
Sobota 22. dubna 2023
9:30 – 12:00

Cena:
750 Kč