Yoga & Brunch

Sobota 6. 11. od 9:00 do 11:30

Spojte příjemné s příjemným!

S příchodem podzimu a podzimních výkyvů nálad je důležité umět si udělat čas jen na sebe. A vy si ten čas můžete udělat u nás. 

Přidejte se k nám v sobotu 6.11. dopoledne na Yoga & Brunch! 

Co vás čeká?
  • 90 minut Light&Deep fusion lekce (aneb to nejlepší z Light a Deep jógy) s Bárou Cviklovou.
  • Aroma relaxace s masáží obličeje na konci lekce.
  • Výborný brunch plný domácích dobrot, káva a posezení s ostatními po skončení lekce!

Lekci povede Bára Cviklová

Na józe se mi nejvíc líbí, že nám dává spoustu praktických nástrojů, jak být doopravdy tady a teď.

S každým nádechem, s každým výdechem. Ať už jsem nastávající maminka, sportovec, manažer, účetní, umělec, lékař nebo řidič, nám všem se hodí umět být tady a teď. Neutíkat ani do toho, co už bylo a nemůžeme to zpěvně ovlivnit, ani do toho, co teprve přijde a nemůžeme to stoprocentně kontrolovat. Co ale můžeme, je plně vnímat každý náš nádech a výdech, a to nejen na podložce při praxi jakékoliv fyzické jógy, ale hlavně i mimo ni.

Kromě toho, že ráda plynu s dechem a učím ostatní, jak na to, mám ráda i dobré české pivo, teplé letní večery s rodinou a přáteli nebo vodní sporty všeho druhu, od vodního slalomu, před jachting, windsurfing a surfing až k paddleboardům.

Kdy se cvičí a snídá:

Sobota 6. 11.
9:00 – 11:30

 

Cena:

Při rezervaci do 31. října: 390,-
Běžná cena: 450,-

Sály, ve kterých cvičíme, jsou vzdušné a prostorné. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.