SEMINÁŘ Začni s jógou

Sobota 23. dubna, 10:00 – 14:00

Chcete se naučit základní jógové pozice a poznat jejich účinky?

Nebo se bojíte přijít na otevřenou lekci, kde budou všichni pokročilí a vy nováček?

Slovo “jóga” se kolem vás skloňuje ve všech možných sférách a situacích a vy máte chuť přijít na to proč? Bojíte se přijít na otevřenou lekci s nulovými zkušenostmi nebo byste rádi do jógy nahlédli trochu hlouběji? Právě pro vás znovu vypisujeme oblíbený seminář Začni s jógou.

Co je náplní semináře? Detailně se podíváme na základní pozice. Řekneme si jejich benefity i kontraindikace, ale hlavně se zaměříme na jejich správné provedení. Vyvrátíme vám největší mýty v józe a naučíme vás dvě krátké protahovací sestavy „na doma“ – jednu na večer, jednu na ráno. Obě si z kurzu odnesete také v tištěné podobě, pro připomenutí, aby vám nic nebránilo v domácím cvičení. Neopomeneme dechová cvičení a probereme základní relaxační metody.

To, že jóga není jen o cvičení, doložíme také základním přehledem jógové historie a filozofie. Ukážeme vám, jak je možné žít jógu v každodenním životě.

Seminář bude převážně praktický, ale propisku a sešit si s sebou určitě vezměte.

Seminář povede Lenka Pidimová. K józe se původně dostala jako ke kompenzačnímu cvičení pro různé aktivity (jezdectví, plavání, běh)  i neaktivity (věčné sezení nejen u studia Molekulární biologie a genetiky). Časem ji ale začala čím dál víc zajímat a ukázala jí, co vše v životě může pomoct vyřešit.

Termín semináře:
Sobota 23. dubna 2022
10:00 – 14:00

Cena semináře:
990 Kč