První lekce

za stovku

Přijďte na chuť MOODu.. poprvé jenom za půlku.

Ještě jste u nás nebyli? První lekci máte od nás za stovku.

Stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému a vybrat si, na jakou hodinu chcete dorazit. Vyzkoušet můžete jakoukoli hodinu z našeho rozvrhu, zaplatíte ji před začátkem lekce na recepci v hotovosti, nebo kreditní kartou, případně online z rezervačního systému. Na lekce můžete využít také karty Multisport. Přesné podmínky najdete na stránce Karty Multisport.

Naši lektoři vás povedou tak, abyste si lekci užili, ať už jste úplný začátečník, nebo zkušený jogín. Dorazit může každý. Není potřeba dělat rozdíly podle zkušeností. Každý dostane potřebnou péči a zacvičí si podle svých aktuálních možností a nálady.

Stačí si tedy jenom vybrat – Light nebo Deep lekce?

Co si vzít s sebou?

Stačit vám bude jenom něco pohodlného na převlečení, případně ručník. Jogamatky a další pomůcky vám půjčíme.

Sály, ve kterých cvičíme, jsou vzdušné a prostorné. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V MOODu můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 171 Kč.