Workshop „Jak na pokročilé ásany“

Sobota 2. prosince 2023 od 10:00 do 13:00
MOOD Karlín

Líbí se vám pokročilé estetické ásany z obrázků a rádi byste svou jógovou praxi posunuli na vyšší úroveň?
Pokud nevíte, jak na ně, potřebujete zdravý návod anebo inspiraci, „kam až se můžete dostat“.

Svoláváme jógové nadšence, kteří pravidelně praktikují a rádi by svou praxi posunuli o level výš. Gábi, která má s lektorováním výše zmíněného tématu dlouholeté zkušenosti, si pro vás připravila výběr krásných, ale náročných ásan, jako jsou například: Svarga Dvijasana, Eka Pada Radža Kapotásana, Astavakrasana nebo Majurásana.

Nemusíte se ale bát! Vysvětlí vám, jak se na pozici připravit, co protáhnout a procvičit, než se do toho pustíte, a řekne vám také, kdy pozici neprovádět, pokud vás trápí nějaký zdravotní problém.

Společně si prakticky vyzkoušíte tipy a triky a třeba se vám nějaké pozice podaří pokořit. A pokud ne, alespoň budete mít návod „na doma“, co pilovat, aby to jednou šlo.

Jak jsme již naznačili, workshop bude primárně praktický, ale zápisník a propisku můžete přinést. Stručná skripta, do kterých si můžete zaznamenávat své postřehy, dostane každý na místě.

Workshop můžete navštívit v MOOD Karlín. Věnovat se vám bude lektorka Gabča Fialová, která má s vedením lekcí a pokročilými ásanami dlouholeté zkušenosti.

Rezervace je platná až po zaplacení semináře.
Seminář nelze hradit pomocí kreditu, ani karty Multisport.
Zrušení rezervace je možné pouze z vážných důvodů nejpozději týden před konáním semináře.

Kde:

MOOD Yoga Karlín

Kdy:

Sobota 2. prosince 2023
10:00 – 13:00

Cena workshopu:

890,-