Kurz zlepši se v józe

Čtvrtky 13.9. – 15.11. od 18:00 do 19:00

Kurz pro všechny, kdo už nějakou tu lekci navštívili.
Mají povědomí o základních jógových pozicích.
Rádi by si rozšířili jógové obzory a utvrdili se v pokročilých pozicích.

Kurz je určen primárně pro ty, kdo už jógu nějaký čas praktikují a chtějí prohloubit své dovednosti. V pozicích, které jsou známé z jógových lekcí, totiž půjdeme více do hloubky. Vítaní jsou ale také začátečníci, kteří jsou ochotní na sobě pracovat a věnovat dostatek času sami sobě.

Lekce budou vedeny v pomalejším tempu, aby byl prostor na podrobné vysvětlení a hlavně provedení v praxi. Pod drobnohledem probereme základní pohyby páteře: předklon, záklon, úklon a rotace. Podíváme se na oblíbené pozice ve stoji, balanční pozice i pozice vsedě a vleže a zkusíme je také plynule propojit. Naučíme se správně posilovat a používat hluboký stabilizační systém. Ukážeme si v praxi důležitost harmonie mezi mobilitou, flexibilitou a sílou.

Kurz vám dá základ, který využijete na všech oblíbených otevřených lekcích, kde většinou není na delší vysvětlování příliš prostor. Budete se cítit sebevědoměji v provádění pozic, a lekce si tak mnohem víc užijete. Určitě svou praxi posunete mnohem dál a okusíte hned několik „aha momentů“. V neposlední řadě se skrze fyzické aspekty a benefity pozic naučíte lépe zklidňovat i roztěkanou hlavu.

TERMÍNY KURZU:

Úterky 13.9., 20.9., 27.9., 4.10., 11.10., 18.10., 25.10., 1.11., 8.11., 15.11.

Kurz můžete navštěvovat v MOOD Karlín.

 

Po deset týdnů se vám bude věnovat lektorka Terka Kalinová.

Kde kurz probíhá:

MOOD Yoga Karlín

Kdy kurz probíhá:

13. 9. 2022 – 15. 11. 2022
Úterky 18:00 – 19:00

Cena kurzu: 2.200,-

Sály, ve kterých cvičíme, jsou vzdušné a prostorné. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.