Kurz Nebojujte s bojovníky

Pondělky 1. 11. – 6. 12. od 17:30 do 18:30

Stále bojujete s bojovníky a některými dalšími silovými pozicemi?

Pro ty z vás, kteří už se orientují v pomalejších stylech jógy a chtěli by si zlepšit silovější sestavy, jsme připravili minikurz jógových asán pro mírně pokročilé s Lenkou Pidimovou.

Během šesti lekcí se naučíte principy zdravého pohybu v pokročilejších pozicích. Díky tomu budete připraveni nejen na lekce jemné jógy, směle vrhnout se budete moct i na dynamické lekce do našeho Deep sálu. Protože když už jednou budete vědět, jak na to, nemusíte se náročnějších pozic bát.

Kurz bude probíhat v našem klidném a vzdušném Light sále. Po absolvování kurzu budete připraveni nakouknout i do našeho Deep sálu, kde probíhají intenzivnější dynamické lekce, na kterých se i trochu zapotíte a posílíte tělo.

Na kurzu je omezená kapacita, aby měla lektorka čas se každému individuálně věnovat.

Kdy kurz probíhá:

1. 11. 2021 – 6. 12. 2021
Pondělky 17:30 – 18:30

 

Cena kurzu:

Při registraci do 24. října: 1.199,-
Běžná cena: 1.399,-

Lektorka Lenka Pidimová

Moje jógová cesta začala před šesti lety na vysoké, když jsem hledala způsob, jak kompenzovat svému tělu věčné sezení. Našla jsem ovšem mnohem víc než to – pomoc v horších i lepších časech nejen pro tělo, ale také psychiku. Časem mě začalo zajímat víc a víc, co a jak funguje a proč to vlastně funguje.
V lekcích se snažím o správné provedení ásan vzhledem k fyziologii a anatomii lidského těla. Mám za sebou studium oboru genetiky a molekulární biologie, takže mě neminuly minimálně základy studia anatomie, fyziologie a antropologie. Dál jsem se věnovala i studiu kvality a bezpečnosti potravin, takže mám snad i dobrý základ, na kterém stavět.

Sály, ve kterých cvičíme, jsou vzdušné a prostorné. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.